“Nie damy zrobić stanu LGBT z Izraela!”

Aktualizacja: 2017-07-31 10:24 am

INFO: P. Szmul Elijahu, rabin miasta Safed, ostro skrytykował działaczy LGBT działających na rzecz zrównania par homoseksualnych z normalnymi i uzyskaniu przez nie prawa do adopcji.

– Nie pozwolimy, by Izrael stał się stanem LGBT – powiedział w radiu rabin. – Istnieje terror LGBT, który zmusza system, aby robił rzeczy postrzegane jako sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem. Powiedzieć, że to chore to nic nie powiedzieć, to coś co powinno być leczone i naprawione – dodał p. Elijahu.

Źródło: www.israelnationalnews.com
Opracował: BL 

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

Zgłoś błąd na stronie

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=97038 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]