“Genitalia nie definiują płci”

Aktualizacja: 2017-07-27 9:00 am

INFO: Aborcyjna organizacja Planned Parenthood opublikowała nowe wskazówki dla rodziców, w których napisano, że… genitalia dziecka nie determinują jego płci.

W starych wskazówkach PP pisało wprost, że kobiety mają piersi oraz srom, a mężczyźni mają penisa. W nowych stwierdzono natomiast tylko, że “każdy ma sutki”, genitalia nie mówią o płci, a “chłopiec”, “dziewczyna”, “mężczyzna” i “kobieta” to tylko słowa, które opisują tożsamość płciową, która może nie odpowiadać płci danej osoby.

Planned Parenthood to największa w USA organizacja, która zajmuje się usuwaniem ciąż.

Źródło: dailycaller.com

Opracował: JW

Za: korwin-mikke.pl (26-07-2017)

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=96953 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]