Amerykanie płacą dłużej niż zwykle

Aktualizacja: 2017-07-19 6:52 pm

INFO: Amerykanie muszą pracować więcej lat, bo… nie stać ich na emeryturę – wynika z ostatnich danych z rynku pracy w USA.

Aktualnie co najmniej na niepełny etat pracuje prawie 19% Amerykanów po 65 roku życia. To najwięcej od końca lat 60. XX w.

To oznacza mniej możliwości zawodowych dla młodszych pracowników, co również nie mówi najlepiej o amerykańskiej gospodarce. 

Źródło: www.newsmax.com

Opracował: JW

Za: korwin-mikke.pl (19-07-2017)

 


Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=96784 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]