Twitter walczy z życiem: zdjęcia nienarodzonych dzieci to mowa nienawiści

Aktualizacja: 2017-07-3 10:00 am

Emaile ujawnione przez amerykańską organizację Akcja Źycie potwierdzają, że nie tylko Facebook, ale także Twitter oszalał na punkcie politycznej poprawności. Komunikowanie wartości, jaką jest znaczenie nienarodzonego życia jest ostro zwalczane przez ten kanał społecznościowy. 

Jedna z najpopularniejszych platform społecznościowych zabroniła organizacji Akcja Źycie publikowania reklam związanych z obroną życia nienarodzonego, o które organizacja ta walczy z takimi instytucjami aborcjonistycznym, jak Planned Parenthood.

Organizacja pro-life ma problem z Twitterem od dłuższego czasu. Jakie treści zamieszczała na platformie społecznościowej? Przede wszystkim krytyczne wobec Planned Parenthood. Akcja Źycie wskazywała, że nienarodzone dzieci mają prawo do życia a proaborcyjna organizacja nie powinna być dotowana, ponieważ nie służy kobietom – czytamy na LifeSiteNews.com.

Twitter uznał takie treści za nienadające się na reklamę na platformie społecznościowej. Przyznał, że są… „ofensywne” i „zapalne”. Przypomniał również, że jako medium społecznościowe opowiada się przeciwko „nienawiści i przemocy”.

Co ciekawe, Twitter nie ma problemu z Planned Parenthood. Organizacja ta może na przykład apelować o użytkowników Twittera o wsparcie finansowe czy promować zbrodnicze usługi.

Źródło: LifeSiteNews.com

ged

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=96482 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]