Izrael jak nazistowskie Niemcy?

Aktualizacja: 2017-06-26 10:58 am

OPINIA: Organizacja uniwersytecka poinformowała, że profesor nauk politycznych Uniwersytetu Hebrajskiego porównał państwo Izrael do nazistowskich Niemiec.

Syjonistyczna organizacja “Im Tirtzu” monitorująca lewicowe akcje na uniwersytetach opublikowała nagranie dr Ofera Cassifa, który twierdził, że porównania między Izraelem a nazistowskimi Niemcami opierają się na faktach, nie opiniach.

Profesor stwierdził, że wiele praw w Izraelu, w tym Prawo Podstawowe, jest niepokojąco podobnych do praw uchwalonych przez nazistowski reżim, w tym Ustaw Norymberskich.

Źródło: www.israelnationalnews.com

Opracował: BL 

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=96365 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]