Aktualizacja strony została wstrzymana

Święcenia czterech Polaków w tradycyjnych zgromadzeniach kapłańskich

Subdiakon Michał Kołodziej, pochodzący z archidiecezji warszawskiej, przyjmie święcenia diakonatu w dniu 20 maja 2017 roku w Bractwie Kapłańskim Świętego Piotra z rąk arcybiskupa Wolfganga Haasa (ordynariusza diecezji Vaduz w Lichtensteinie) w kościele parafialnym św. Gawła w Gestratz w Niemczech.

Diakon Krzysztof Sanetra, pochodzący z diecezji bielsko-żywieckiej, przyjmie święcenia prezbiteriatu w dniu 17 czerwca 2017 roku w Bractwie Kapłańskim Świętego Piotra z rąk arcybiskupa Malcolma McMahona (ordynariusza Liverpoolu) w kościele N.M.P. w Warrington w Wielkiej Brytanii.

Diakon Jakub Kamiński, pochodzący z diecezji toruńskiej, przyjmie święcenia prezbiteriatu dnia 1 lipca 2017 roku w Bractwie Kapłańskim Świętego Piotra z rąk kardynała Raymonda Burke’a (patrona Zakonu Maltańskiego) w kościele parafialnym św. Piotra i Pawła w Lindenberg im Allgäu w Niemczech.

Diakon Michał Świętek, pochodzący z archidiecezji warszawskiej, przyjmie święcenia prezbiteriatu dnia 1 lipca 2017 r. w Instytucie Dobrego Pasterza z rąk biskupa Juana Ignacio Arrieta Ochoa de Chinchetru (sekretarza Papieskiej Rady ds. Tekstów Prawnych) w kościele św. Eligiusza w Bordeaux we Francji.

Polecajmy ich w naszych modlitwach!

Święcenia FSSP w Bawarii w 2016 roku. Fot. Joseph Shaw

Za: UnaCum.pl - Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum (16 maja 2017) | http://www.unacum.pl/2017/05/swiecenia-czterech-polakow-w.html

Skip to content