USA: propagowanie gender i tolerancji wobec LGBT zwiększa liczbę osób z zaburzeniami seksualnymi

Aktualizacja: 2017-04-21 9:38 am

Jak bardzo szkodliwa jest wdzierająca się do przestrzeni publicznej i szkół ideologia gender, dowodzą najnowsze badania przeprowadzone przez same organizacje homoseksualistów. Analiza opublikowana przez stowarzyszenie Gay and Lesbian Alliance Against Defamation (GLAAD) wskazuje, że w Stanach Zjednoczonych wzrosła – w porównaniu z poprzednimi pokoleniami – liczba młodych ludzi identyfikujących się jako osoby LGBT.

Zjawiska takiego nie obserwowano w poprzednich pokoleniach, stąd wniosek, że na upowszechnienie dewiacyjnych zachowań seksualnych wpływa propagowanie homoseksualnego stylu życia w mediach, w szkole i w przestrzeni publicznej.

Wyniki badania zatytułowanego „Przyspieszenie akceptacji” głosi, że „millenalsi (czyli osoby w wieku 18-34 lat) są znacznie bardziej skłonni do identyfikowania się jako LGBTQ w przeciwieństwie do poprzednich pokoleń. W szczególności są oni dwukrotnie bardziej skłonni (20 proc. w porównaniu z 7 proc.), aby określać się mianem LGBTQ niż pokolenie baby boom-u (osoby mające obecnie 52-71 lat)”. W przypadku nieco młodszego od baby boom-u pokolenia X (ludzie w wieku 35-51 lat) zanotowano już nieco większe prawdopodobieństwo identyfikowania się z homo- czy transseksualizmem (12 proc. w porównaniu z 20 proc. millenalsów).

Badanie wykazało także, że 12 proc. millenalsów określa się mianem osób transseksualnych lub nie zgadza się z płcią biologiczną, to znaczy mężczyźni nie akceptują, że są mężczyznami, a kobiety nie akceptują bycia kobietami. Dla porównania – twierdziło tak 6 proc. osób z pokolenia X.

Pomimo faktu, że działacze LGBTQ przekonują o nieszkodliwości teorii gender, statystyki ujawniają, że popieranie tej ideologii w imię „akceptacji”, „tolerancji” czy wprowadzania jej do szkół pod pretekstem zwalczania „uprzedzeń” i „dyskryminacji”, ma drastyczny wpływ na społeczeństwo – zauważa australijska organizacja broniąca małżeństwa Marriage Alliance.

Chociaż aktywiści homoseksualni stanowią niewielką mniejszość, ich głos rezonuje – dzięki mediom, celebrytom i politykom – w całym społeczeństwie. Upowszechniany homoseksualny styl życia sprawia, że więcej dzieci zaczyna identyfikować się z tą ideologią i kwestionować własną płeć biologiczną.

Jak zauważa dziennikarka „Blaze”, Sarah Gonzalez, społeczność LGBTQ jest świadoma swojego wpływu na kulturę, o czym wspomina w raporcie: „Ponieważ wzrosła akceptacja dla osób LGBTQ, wzrosła także liczba młodych ludzi, którzy identyfikują się jako LGBTQ”.

Samcołożnicza organizacja GLAAD, komentując zachodzące zmiany wskazuje, że dokonuje się „rewolucja tożsamości płciowej”. Zauważono także, że dzięki upowszechnieniu ideologii gender, wzrosło „zamieszanie” wśród większej liczby osób, zwłaszcza młodych. GLAAD zapowiedziała, że nie zrezygnuje z promocji ideologii gender, dopóki nie pojawi się pełna akceptacja dla dewiacyjnych zachowań seksualnych.

Australia, by bronić się przed szerzeniem sodomii, niedawno usunęła z programów szkolnych teorię gender, głownie dzięki sprzeciwowi rodziców.

Ankietę GLAAD przeprowadzono telefonicznie w USA na grupie 2037 osób dorosłych w listopadzie ubiegłego roku.

Źródło: marriagealliance.com.au

AS

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=95265 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]