Brytyjski związek nauczycieli za obowiązkową indoktrynacją przedszkolaków w duchu ideologii LGBT

Aktualizacja: 2017-04-20 12:28 pm

O homoseksualizmie i „transseksualnym stylu życia” powinno się mówić dzieciom mającym zaledwie dwa lata – twierdzą przedstawiciele Krajowego Związku Nauczycieli w Wielkiej Brytanii (National Union of Teachers). Ich zdaniem tylko wskutek wczesnej indoktrynacji dzieci będzie można skutecznie walczyć z „mową nienawiści”.                          

Delegaci NUT podczas ogólnokrajowej konferencji w Cardiff, która odbyła się w Wielki Poniedziałek głosowali za tym, aby nauczyciele powszechnie indoktrynowali dzieci na temat homoseksualizmu już od najmłodszych lat w przedszkolu. Nauczyciele narzekali na „brak polityki promującej program LGBT w szkołach”, co ich zdaniem ma „znaczący negatywny wpływ na samopoczucie uczniów i nauczycieli, którzy są homoseksualistami lub transseksualistami”.

W 2019 r. we wszystkich szkołach brytyjskich ma być wprowadzony obowiązkowo program edukacji na temat homoseksualnego stylu życia. Związek NUT uważa jednak, że poprawka do ustawy oświatowej nie idzie wystarczająco daleko, wzywając do przekazywania treści o sodomskich relacjach znacznie młodszym dzieciom już w przedszkolu  i wprowadzenia więcej treści o „bezpiecznym seksie gejowskim i biseksualnym” w szkołach średnich.

Członek komitetu wykonawczego NUT, Annette Pryce obwiniała „prawicowe lobby religijne” za niemożność wprowadzenia bardziej „integrującego” programu edukacji seksualnej. Program ten miałby promować wszelkie zboczenia seksualne, przedstawiając je jako „ważne” relacje międzyludzkie.

Nauczyciele z NUT zatrudnieni w przedszkolach chcą  – mimo braku obowiązku – koniecznie indoktrynować dzieci na temat homo-, bi- i transseksualizmu. Obowiązkową edukację seksualną w szkołach poparł kościół anglikański, a arcybiskup Canterbury Justin Welby wcześniej powiedział, że dzieci powinny być uczone szacunku dla osób LGBT, pomimo, iż homoseksualne akty są grzechem.

Dyrektor naczelny Christian Concern Andrea Williams skrytykował obowiązkową edukację seksualną dla czterolatków. Byłoby to „niszczące” i „okradało dzieci z ich niewinności”.

Źródło: breitbart.com

AS

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=95239 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]