Skazaniec jest za gruby, żeby… go zabić

Aktualizacja: 2017-04-20 12:20 pm

INFO: Prawnicy pewnego mordercy skazanego na śmierć twierdzą, że nie może on zostać poddany egzekucji, bo jest… za gruby.

Obrońcy skazańca uważają, że ewentualna próba egzekucji naruszałaby konstytucyjne prawa mordercy. Z uwagi na tuszę przestępcy egzekucja mogłaby nie przebiegać planowo i wywołać u skazańca niepotrzebne cierpienie.

Prawnicy twierdzą, że ich klient w momencie skazania ważył ok. 90 kg, ale w ciągu 20 lat więzienia przybrał na wadze kolejnych 90 kg.

Źródło: www.arkansasonline.com

Opracował: JW

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=95235 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]