Izrael nie będzie zaskoczony zamachem na prezydenta Iranu

Aktualizacja: 2017-04-13 11:40 am

INFO: Izraelski minister obrony stwierdził publicznie, że nie byłby wcale zaskoczony informacją, że prezydent Iranu został zamordowany.

Minister odniósł się w ten sposób do informacji o zamordowaniu jednego z czołowych działaczy Hamasu. Jego zdaniem morderstwo to zostało zlecone działającemu wewnątrz organizacji płatnemu mordercy, więc zlecenie musiało pochodzić od ludzi, dla których prezydent Iranu jest bliskim sojusznikiem organizacji. Izraelski minister dodał, że jego zdaniem 19 maja, w dniu wyborów prezydenckich w Iranie, ktoś otrzyma także zlecenie na zamordowanie urzędującego prezydenta JE Hasana Rouhaniego.

Źródło: www.rt.com

Opracował: MD. 

Za: korwin-mikke.pl (12-04-2017)

 


 

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=95102 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]