Aktualizacja strony została wstrzymana

Żydowska indoktrynacja studentów na amerykańskich państwowych uczelniach

W stanowym uniwersytecie Binghamton University należącym do znanego State University of New York – SUNY zorganizowano uroczystość świętowania rozpoczęcia szabasu. Uroczystość o nazwie „Szabat 1500” (Shabbat 1500), która odbyła się w piątkowy wieczór na terenie uczelni w jednej z sal gimnastycznych, zgromadziła 1500 studentów. Jak twierdzą organizatorzy uroczystości na uczelni, rabin Aaron i rabinka Rivkah Slonim działający z ramienia organizacji „Chabad na Uczelniach” (Chabad on Campus), na szabasowym bankiecie można było się najeść: upieczono 400 funtów wołowiny i 800 funtów kurczaka.

Akcja „Chabad na Uczelniach” rozpoczęta została przez wyznawców żydowskiego „mesjasza”, rabina Menachem M. Schneersona, kolejnego przywódcę sekty Chabad-Lubavitch, zmarłego w 1994 roku na Brooklynie. W wyniku prowadzenia ekspansywnej polityki, programy „Chabad na Uczelni” są obecne i posiadają pełnoetatowe centra studenckie w przeszło 100 ośrodkach akademickich na całym świecie.

KOMENTARZ BIBUŁY: Przy prowadzonej wrogiej chrześciajństwu kampanii, przy kolejnych udanych próbach likwidacji symboli chrześciajńskich z miejsc publicznych – co prowadzone jest w ramach „oddzielenia Kościoła od Państwa” – w tym samym czasie prowadzona jest edukacja judaizująca dzieci i młodzież. Edukacja ta przybiera różne formy, od przymusowej propagandy przy różnych Dniach Holokaustu i grupowych obowiązkowych wizytach w „Centrach Toleracji” i „Muzem Holokaustu”, po tego typu imprezy szabasowe przyciągające darmowymi kolacjami. A to wszystko odbywa się na terenach państwowych szkół i uczelni!
Ohydne, podstępne działanie: zabronić, zakazać, zniszczyć, wyśmiać, zastraszyć wszystko co chrześcijańskie, a w to miejsce wtłoczyć antywartości. Szatan działa przebiegle.

 

ZOB. RÓWNIEŻ:

 


 

.