Kupowanie produktów halal to finansowe wspieranie islamizacji

Aktualizacja: 2017-04-13 11:32 am

INFO: Przywódczyni nacjonalistów wzywa, by ludzie kupowali “niehalalowe” jajka wielkanocne.

Ponadto WDost. Paulina Hanson z australijskiej partii Jeden Naród nawołuje swoich wyborców, aby unikali marek sklepowych, które oferują produkty halal, tak jak np. Cadbury. Chodzi o przyrządzone w odpowiedni sposób jedzenie, które mogą jeść muzułmanie, przestrzegający nakazów Koranu.

P. Hanson uważa, że poprzez kupowanie produktów posiadających certyfikat “halal”, finansowo wspierana jest islamizacja Australii.

– Idźcie kupić trochę niehalalowych jajek wielkanocnych i czekolady. I wesołego Alleluja! – mówi liderka Jednego Narodu.

Źródło: skynews.com.au

Opracował: RS

Za: korwin-mikke.pl (13-04-2017)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Oczywista, słuszna i w pełni prawdziwa uwaga – rzeczywiście, kupowanie produków halal wspiera diasporę muzułmańską. Należałoby jednak od razu dodać, że z o wiele większym problemem mamy do czynienia z produktami koszernymi, których ilość jest wielokrotnie większa. Tak więc: kupowanie halal wspiera islamizację, a kupowanie kosher wspiera judaizację!

CZYTAJ o niebezpieczeństwach społecznych wspierania produktów Kosher:

 


 

Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=95090 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]