Ulica Siostry Łucji w Portugalii!

Aktualizacja: 2006-02-9 12:00 am

Jak donosi portugalska stacja radiowa Rádio Renascença, od soboty 11 lutego br. [2006], jedna z ulic w Coimbra, gdzie mieści się klasztor, w którym przybywała siostra Łucja, będzie nosił nazwę “Ulicy Siostry Łucji (Widzącej z Fatimy)” – “Rua Irmã Lúcia (Vidente de Fátima)“.

Siostra Łucja, która odeszła do Pana 13 lutego 2005 roku, była ostatnią z trojga dzieci, którym ukazywała się Matka Boża w Fatimie.

KOMENTARZ BIBUŁY: Należy życzyć sobie takiej samej inicjatywy w Polsce! Radni – do dzieła! Kto pierwszy? Czekamy!

 


 

ZOB RÓWNIEŻ:

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie Rádio Renascença
Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=95 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]