Aktualizacja strony została wstrzymana

Lewacka nienawiść wersja 2.0 – „Krytyka Polityczna” kpi z Pana Jezusa

Co myśmy im zrobili, że nas tak nienawidzą? Antychrześcijańska i antypolska obsesja lewaków z „Krytyki Politycznej” weszła w nową fazę. Sowieccy i narodowo-socjalistyczni propagandyści doczekali się godnych następców!

 Lewacka nienawiść wersja 2.0 - „Krytyka Polityczna” kpi z Pana Jezusa

Co oni mi zrobili? Zostałem królem Polski? – pyta mężczyzna odgrywający rolę Jezusa w filmiku zamieszczonym na youtubowym kanale „Krytyki Politycznej”. Oczywiście chodzi o wstrętnych mieszkańców „tego kraju”, którzy, jak mówi „bohater” filmiku, nie dość, że zrobili z Jezusa swego króla, to jeszcze chcą, aby był on przeciwnikiem aborcji, in vitro, „tęczowych” rodzin, uchodźców… Sam natomiast obdarowany tytułem, szamocąc się po supermarkecie i zachowując się jak gej przebrany w monarsze szatki, dystansuje się od poglądów swych „poddanych”. Całość materiału podlana jest pseudoteologiczną sugestią o konflikcie między osobami Trójcy Świętej…

Ten skrócony opis nie oddaje oczywiście w pełni tego, z jak obrzydliwym stekiem bluźnierstw skierowanych przeciwko osobie Pana Jezusa mamy do czynienia. O zdecydowaną reakcję woła chociażby okraszona wyuzdanym cmoknięciem obleśna uwaga, wypowiadana przez osobnika, jednoznacznie sugerująca homoseksualne relacje między apostołami i ich nauczycielem. Ta obrażająca uczucia religijne oraz poczucie przyzwoitości produkcja nie powinna pozostać bezkarna. Jej twórcy winni odpowiedzieć przed wymiarem sprawiedliwości, który bez wątpienia winien zainteresować się tym internetowym ściekiem antykatolickich i antypolskich fobii.

Czy moglibyśmy pozostać obojętni, gdyby obrażano na przykład naszych rodziców, rodzeństwo, współmałżonków? A przecież w tym wypadku stawka jest o wiele większa!

Ostatnie miesiące wyraźnie pokazują, że środowiska lewicowe postanowiły zintensyfikować testowanie odporności Polaków na lżenie wszystkiego co związane ze świętą wiarą katolicką i Kościołem. Łatwo dostrzec związek między tą zorganizowaną i skoordynowaną akcją z dokonanym przez polskich katolików Jubileuszowym Aktem Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana. Fala tzw. hejtu, która rozlała się tuż po 19 listopada ubiegłego roku, kiedy to miał miejsce Akt, przybrała ponadnormatywny rozmiar. Obecnie obserwujemy efekty tego, że w odpowiednim momencie nie została ona powstrzymana, także przy użyciu środków prawnych. Czego zatem potrzeba więcej, aby doczekać się właściwej reakcji? Kolejnej, jeszcze bardziej bluźnierczej „Klątwy”, czy może płonących kościołów?

Materiał został wyświetlony jak dotąd przez 4,5 tys. internautów, jednak komentarze zamieszczone pod video nie pozostawią wątpliwości co do opinii użytkowników sieci o tym wykwicie antychrześcijańskich fobii. Słowa „gniot” i „żenada” należą do najłagodniejszych… Ciekawa zdaje się nade wszystko sugestia jednego z internautów, aby lewacy przygotowali podobny filmik o Mahomecie i islamie: zobaczymy jak długo pożyjecie… – puentuje swoją opinię użytkownik serwisu You Tube.

Lewacy z „KP” nie omieszkali pochwalić się także bluźnierczą produkcją na swoim facebookowym profilu. Filmik wyświetlony został wiele tysięcy razy. Także i w tym przypadku pojawiło się wiele negatywnych komentarzy, również pisanych przez osoby deklarujących swoją obojętność, czy nawet niechęć wobec „kleru i wiary”. Oczywiście nie zabrakło także (a jest ich naprawdę niemało) głosów poparcia i zachęty do dalszej eskalacji antykatolickich ekscesów. O pojawiających się bluźnierczych sformułowaniach chyba nie trzeba wspominać, nie trudno się domyśleć co kryje się w sercach i mózgach fanów Lenina i jemu podobnych piekłoszczyków.

Wykładając po raz kolejny na stół swe naznaczone demonicznym piętnem karty, lewacy z pewnością liczyli się z reakcją środowisk katolickich. Nie dopuśćmy, aby te nadzieje pozostały płonne. Naszą odpowiedzią powinno być pociągnięcie bluźnierców i nienawistników do odpowiedzialności prawnej. Jeśli tak się nie stanie, sami będziemy winni następstw tego zaniechania…

Łukasz Karpiel

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2017-03-20) | http://www.pch24.pl/lewacka-nienawisc-wersja-2-0—krytyka-polityczna-kpi-z-pana-jezusa,50305,i.html