W Wielkiej Brytanii oddają dzieci homoseksualistom

Aktualizacja: 2009-05-22 8:53 am

Słowami “kto sprzeciwia się adopcji dzieci przez pary homoseksualne jest upośledzonym umysłowo homofobem”, rządowa agencja adopcyjna w Wielkiej Brytanii zapoczątkowała akcję faworyzowania związków jednopłciowych starających się o adopcję.

Wydana przez Brytyjskie Stowarzyszenie Adopcji i Rodzicielstwa Zastępczego (British Association for Adoption and Fostering – BAAF) książeczka dla planujących adopcję lesbijek i gejów wywołała olbrzymi szok wśród polityków, stowarzyszeń działających na rzecz osób upośledzonych i grup na rzecz rodziny – informuje “Nasz Dziennik” za Christian Institute.

Są w niej zawarte instrukcje dla związków homoseksualnych, by nie przejmowały się opinią społeczeństwa, gdyż dzieciom potrzeba przede wszystkim dobrych rodziców, nie zaś “upośledzonych umysłowo homofobów”. Autorką broszury pt. “Różowy przewodnik po adopcji dla gejów i lesbijek” jest homoseksualna dziennikarka Nicol Hill.

Tymczasem przeprowadzone w ubiegłym roku badania wykazują, że adopcji dzieci przez homoseksualistów sprzeciwia się od 40 do 50 proc. brytyjskiego społeczeństwa.

Wprowadzenie w Wielkiej Brytanii regulacji dotyczących równości seksualnej (Sexual Orientation Regulations – SORs) rozpoczęło w tym kraju proces eliminacji katolickich ośrodków adopcyjnych, które sprzeciwiają się oddawaniu dzieci parom gejowskim. Od tego momentu zamknięto już kilka takich placówek. Ponadto jak wykazało przeprowadzone pod koniec 2007 roku dochodzenie, kilka świeckich ośrodków obawiających się oskarżenia o homofobię oddało do adopcji homoseksualnym pedofilom łącznie 19 chłopców.

Odnotowuje się tam także coraz więcej przypadków, kiedy katolickim rodzinom odmawia się adopcji, uzasadniając decyzje tym, że są za starzy, za grubi, należą do niższej klasy średniej lub też sprzeciwiają się adopcji dzieci przez homoseksualistów.

Trzeba bić na alarm, bo wkrótce to szaleństwo zacznie pukać do naszych drzwi.

 

Za: Aspekt Polski

 

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=9433 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]