Szok w TVN: Uczestnik “Milionerów” nie wiedział, co to jest LGBT

Aktualizacja: 2017-04-6 9:45 am

INFO: Uczestnik teleturnieju “Milionerzy” emitowanego na antenie TVN nie wiedział czym są środowiska LGBT, czym wprawił w zdumienie dziennikarza prowadzącego teleturniej ”” donosi pikio.pl.

Jak pisze portal, p. Hubert Urbański który prowadzi teleturniej, nie mógł uwierzyć, że młody mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego nie wiedział czym są środowiska LGBT. Portal komentuje, że to dość zaskakujące, że w erze zaciekłej walki o prawa osób LGBT uczestnik teleturnieju polegającego na wiedzy nie miał zielonego pojęcia, czym jest to całe LGBT.

Źródło: pikio.pl

Opracował: GK

Za: korwin-mikke.pl (03-03-2017)

[Wybrane wypowiedzi internautów pod w/w tekstem na stronie źródłowej:]

broken_fader
jeszcze 2 lata temu sam nie wiedziałem co to LGBT. W Ameryce taka wiedza jest potrzebna, w Polsce raczej średnio.
w TVNie odrobina normalności zawsze będzie wywoływać szok.

 


 

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=94245 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]