Aktualizacja strony została wstrzymana

Poganie chcą czarami wyrzucić Trumpa z Białego Domu. Egzorcyści ostrzegają przed „diabelstwem”

W Stanach Zjednoczonych rozpoczęła się nowa faza sprzeciwu wobec prezydenta Donalda Trumpa. Czarownicy i okultyści chcą usunąć go z urzędu za pomocą magii. Przed tymi praktykami ostrzegają egzorcyści.

Amerykańscy czarownicy chcą wypędzić Donalda Trumpa z urzędu prezydenta USA za pomocą czarów. – Powinni zrozumieć, że my nie możemy wykorzystać diabła: diabeł może wykorzystać nas – ostrzega o. Vincent Lampert, egzorcysta z Indianapolis.

Pierwszy raz zaklęcie przeciwko Trumpowi rzucano 23 lutego. Akcję organizują adepci pogańskiego, pełnego okultyzmu ruchu wicca, do którego w Stanach Zjednoczonych przynależy kilkaset tysięcy osób. Pogańscy czarownicy zamierzają powtarzać rytuał każdego miesiąca o północy, w nocy, w której księżyc zaczyna wchodzić w ostatnią kwadrę.

Akcja jest rozpowszechniana w internecie, nosząc tytuł: „Czar dla związania Donalda Trumpa i wszystkich, którzy mu pomagają”. Uczestniczy w niej według własnych deklaracji kilkanaście tysięcy osób. By przeprowadzić rytuał potrzeba kart tarota, świecy, ziemi oraz „brzydkiego” zdjęcia Trumpa, które w niektórych wariantach magicznej celebracji należy spalić.

Czarownicy wzywają duchy, w tym „demony z rejonów piekielnych”, do oddziaływania na Trumpa tak, by przestał być prezydentem i „zakończył szkodzić” Stanom Zjednoczonym.

Ta moc nie pochodzi od Boga – ostrzega egzorcysta o. Lampert w rozmowie z „National Catholic Register”. – Ludzie nie mogą jej kontrolować i w końcu to diabeł wykorzystuje ich do swoich własnych celów – dodaje.

Jak mówi egzorcysta, zaklęcia mogą być skuteczne wyłącznie przeciwko ludziom o słabej wierze. Ci, którzy są mocno osadzeni w Bogu, nie mają czego się obawiać. Katolicy chodzący na Mszę Świętą, spowiadający się i przyjmujący Komunię Świętą, są chronieni przed tego rodzaju złem.

Pytany, czy Amerykanie powinni modlić się teraz w intencji Donalda Trumpa, wyjaśnił, że modlitwa jest konieczna zawsze, ale nie może być tylko reakcją. – Zawsze powinniśmy być aktywni w naszej wierze i modlić się za przywódców – tak cywilnych jak religijnych – w ramach normalnej praktyki każdego dnia – powiedział.

Z kolei według egzorcysty ze Scranton w Pensylwanii, ks. Johna Esseffa, diabeł nie waha się dziś przed ukazywaniem ludziom swojej twarzy. Ci, którzy rzucają zaklęcia, nie działają tak naprawdę przeciw Trumpowi, ale przeciw Jezusowi. Odpowiedzią na takie praktyki jest jego zdaniem zwrócenie się do Matki Bożej, zwłaszcza w roku 2017, stuleciu objawień fatimskich.

Źródło: ncregister.com

Pach

Za: PoloniaChristiana - pch24.pl (2017-03-03) | http://www.pch24.pl/poganie-chca-czarami-wyrzucic-trumpa-z-bialego-domu--egzorcysci-ostrzegaja-przed-diabelstwem,49860,i.html

Skip to content