Aktualizacja strony została wstrzymana

Walczy z rasizmem, a mówi o „czarnych panach”. Porażające poglądy liderki „Black Life Maters”

Występująca przeciwko rasizmowi wobec czarnoskórych Yusra Khogali, liderka międzynarodowej organizacji „Black Life Maters” (Źycie Czarnoskórych jest Cenne) przemawia językiem Adolfa Hitlera. Mówi o czarnej super rasie, ale też i wpływie poziomu melaniny na zdolności komunikowania z kosmosem.

Poglądami liderki „Black Life Maters” zainteresowali się dziennikarze, gdy Yusra Khogali przed konsulatem USA w Kanadzie nazwała premiera, Justina Trudeau „kłamcą”, „terrorystą białej supremacji” i wezwała tłum, aby „powstał i walczył”.

Okazało się, że aktywność działaczki na portalach społecznościowych żywi się narracją rodem z III Rzeszy. Jej zdaniem biali to „podludzie”, którzy cierpią z powodu „recesywnych wad genetycznych”. Na tym nie koniec, bo zdaniem Khogali czarnoskórzy są ponadprzeciętną rasą, ponieważ biali posiadają wady genetyczne, które sprawiają, że są „mniej ludźmi”.

Działaczka pisała też o tym, że biali ludzie są gorsi, gdyż ponieważ „mają wyższe stężenie inhibitorów enzymatycznych, które hamują produkcję melaniny”. Jej zdaniem, to „melanina umożliwia czarnej skórze, uchwycić światło i utrzymać je w trybie pamięci, która ujawnia, że czerń przetwarza światło na wiedzę. Melanina bezpośrednio komunikuje się z energią kosmiczną” – podał dziennik „Toronto Sun”, cytując aktywistkę.

Jak napisała, „biali ludzie potrzebują supremacji jako mechanizmu ochrony do ich przetrwania jako narodu, ponieważ jedyne co mogą robić to rozmnażać się. Czarni ludzie po prostu poprzez ich dominujące geny mogą literalnie wymazać białą rasę, jeśli będziemy mieć do tego wolę”. „Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak czarni ludzie po wiekach kolonialnej przemocy, ludobójstwa i zniszczenia bez względu na stworzone systemy, aby nas wymazać… Jak to się dzieje, że wracamy? To dlatego, że jesteśmy super ludźmi – pisała Yusra Khogali.

Źródło: niezalezna.pl

MA

Za: PoloniaChristiana - pch24.pl (2017-02-20) | http://www.pch24.pl/walczy-z-rasizmem--a-mowi-o-czarnych-panach--porazajace-poglady-liderki-black-life-maters,49563,i.html

Skip to content