Były premier u gejów; “obłuda na masową skalę”

Aktualizacja: 2009-05-19 12:46 pm

Marcinkiewicz jest cynicznym hipokrytą. Z jednej strony deklaruje przywiązanie do katolickich wartości i zasad, a z drugiej strony w codziennym życiu się ich nie trzyma. Jest to obłuda i hipokryzja, na którą dało się w Polsce nabrać wielu.

Były premier rządu, wybitny działacz ZChN i PiS z promowaniem wartości chrześcijańskich w swoim codziennym życiu ma niewiele wspólnego. Kazimierz Marcinkiewicz rozwodzi się z żoną, którą bez wahania zostawia z wielkimi życiowymi problemami i bawi się kochanką z którą obnosi się wszędzie, tylko dla rozgłosu.

Syndrom zestarzałego młodzieńca, który chce pokazać światu swoją moc – kompromituje Marcinkiewicza. Ponieważ w ostatnich tygodniach jego sława przygasła, Marcinkiewicz udał się ze swoją kochanką do klubu dla pederastów. Podobno bawili się wyśmienicie!

Były premier rządu ma świadomość, co to jest zgorszenie publiczne i wie też, że przyjdzie chwila, że będzie musiał publicznie rozliczyć się ze swoich postępków.

Za: Aspekt Polski

 

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=9391 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]