Aktualizacja strony została wstrzymana

Pornografia w gumie do żucia

Ośmioletnia dziewczynka kupiła w osiedlowym sklepiku w Ostródzie gumę balonową. W środku opakowania znalazła zdjęcia nagich kobiet, informuje „Gazeta Olsztyńska”. Matka przeżyła szok, właściciel sklepiku był zdumiony, a małej Natalii żucie będzie się teraz kojarzyło z golizną. Producentem gum o nazwie „School Girls” jest firma z Turcji. Już samo opakowanie może budzić jednoznaczne skojarzenia. Na zdjęciu obok nazwy widnieje zdjęcie kobiety z wydatnym biustem.

Niestety „Gazecie Olsztyńskiej” nie udało się ustalić kto importuje takie słodycze i kto je rozprowadza w regionie. Właściciel sklepu zapewnia, że nikt nigdy niczego mu nie zgłaszał, a on sam też nie sprawdzał, co tak naprawdę kryją opakowania. Po interwencji natychmiast wycofał towar ze sprzedaży.

Natalia nie była pierwszym dzieckiem, któremu udało się kupić takie gumy. W kuratorium oświaty „Olsztyńska” usłyszała, że trafiały już do nich podobne sprawy. Ale co z tego, że składamy w prokuraturze zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Wszystko pozostaje bez echa – poskarżono się na koniec rozmowy.

o2.pl

Za: Portal narodowo-radykalny NACJONALISTA.PL

Skip to content