Pornografia w gumie do żucia

Aktualizacja: 2007-03-16 12:00 am

Ośmioletnia dziewczynka kupiła w osiedlowym sklepiku w Ostródzie gumę balonową. W środku opakowania znalazła zdjęcia nagich kobiet, informuje “Gazeta Olsztyńska”. Matka przeżyła szok, właściciel sklepiku był zdumiony, a małej Natalii żucie będzie się teraz kojarzyło z golizną. Producentem gum o nazwie “School Girls” jest firma z Turcji. Już samo opakowanie może budzić jednoznaczne skojarzenia. Na zdjęciu obok nazwy widnieje zdjęcie kobiety z wydatnym biustem.

Niestety “Gazecie Olsztyńskiej” nie udało się ustalić kto importuje takie słodycze i kto je rozprowadza w regionie. Właściciel sklepu zapewnia, że nikt nigdy niczego mu nie zgłaszał, a on sam też nie sprawdzał, co tak naprawdę kryją opakowania. Po interwencji natychmiast wycofał towar ze sprzedaży.

Natalia nie była pierwszym dzieckiem, któremu udało się kupić takie gumy. W kuratorium oświaty “Olsztyńska” usłyszała, że trafiały już do nich podobne sprawy. Ale co z tego, że składamy w prokuraturze zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Wszystko pozostaje bez echa – poskarżono się na koniec rozmowy.

o2.pl

Za: Portal narodowo-radykalny NACJONALISTA.PL

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=936 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]