Redaktor niemieckiej gazety głosi, iż zamordowanie Trumpa to najłatwiejszy sposób na położenie kresu „katastrofie”

Josef Joffe, wydawca i redaktor niemieckiego tygodnika „Die Zeit” zasugerował najłatwiejszy sposób, aby położyć kres „katastrofie”, jaką jest objęcie prezydentury przez Donalda Trumpa: ma nim być morderstwo.

Joffe wziął udział w programie telewizyjnym ARD-Presseklub, gdzie uczestnicy odpowiadają na pytania publiczności.

Jeden z widzów zadał pytanie, czy jest możliwy impeachment dla Trumpa. Odpowiedź udzielona przez członkinię panelu ekspertów nie była optymistyczna. Potrzeba bowiem do tego kwalifikowanej większości 2/3 głosów w Senacie, co w obecnej sytuacji jest przeszkodą nie do przebycia i wiele musiałoby się zdarzyć, aby doszło do takiej sytuacji.

Wówczas Josef Hoffe wtrącił na chłodno: „Na przykład morderstwo w Białym Domu”.

Joffe ostatnio był współautorem artykułu w The Guardian:
https://www.theguardian.com/commentisfree/2017/jan/17/trump-merkel-europe-brexit-putin-nato
w którym rozsiewa apokaliptyczne wizje powrotu do czasów hitlerowskich i niewysłowionych szkód, jakie prezydentura Trumpa przyniesie światu.

Można się zastanowić, czy Madonna i Joffe nie powinni się spotkać (w więziennej celi).

Za http://www.zerohedge.com/news/2017-01-26/german-newspaper-editor-assassination-easiest-way-end-trump-catastrophe
Tłum. i skrót: gajowy Marucha

http://zmianynaziemi.pl piszą m.in.:
(…) Zachowanie osób w studiu również jest co najmniej niestosowne. Podczas gdy Josef Joffe proponuje zabójstwo prezydenta Stanów Zjednoczonych, pozostali głupio uśmiechają się. Wielu obserwatorów zastanawia się dlaczego ten człowiek może publicznie mówić o takich rzeczach i nie spotyka się z żadnymi konsekwencjami. Przecież Joffe wręcz nawołuje do popełnienia przestępstwa.(…)

Josef Joffe pochodzi z miasta Łodzi, gdzie urodził się w żydowskiej rodzinie, co oczywiście nie ma żadnego znaczenia dla jego bezkarności i podajemy to wyłącznie jako ciekawostkę.
Admin

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2017-01-29)

Skip to content