Ron Paul chwali i gani Trumpa

Aktualizacja: 2017-01-26 3:50 pm
OPINIA: P. Ron Paul, ikona konserwatywnych-liberałów z USA, pochwalił prezydenta Donalda Trumpa za wycofanie USA z porozumienia transpacyficznego TTP.

P. Paul skrytykował jednocześnie mainstreamowe media, które nazywają TTP „umową o wolnym handlu”.

„TPP to tajna, licząca 5 tys. stron umowa między rządami a korporacjami. Nie ma tam nic z wolnego handlu” – podkreślił b. kongresmen. „Prawdziwy wolny handel jest wtedy, gdy nie ma tam żadnej ingerencji rządowej ani rządowych regulacji. Dlatego używa się tam słowa wolny – wolny od rządu” – dodał.

Po pochwaleniu p. Trumpa za wycofanie USA z TTP, p. Paul nie omieszkał skrytykować prezydenta za brak poparcia dla prawdziwego wolnego handlu, a promowanie taryf i protekcjonizmu.

Źródło:  www.ronpaullibertyreport.com

Opracował: JW

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

Zgłoś błąd na stronie

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=93357 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]