Oby „Tygodnik Powszechny” wreszcie wyprowadził się z Kurii Metropolitalnej

Aktualizacja: 2017-01-24 11:08 am

Rzecznik prasowy archidiecezji krakowskiej ks. Piotr Studnicki zamieścił poniższe zdjęcie na TT i napisał pod nim: „Franciszkańska 3 czeka na nowego Gospodarza”.

O, tak! Księża i wierni Archidiecezji Krakowskiej (poza paroma malkontentami i „umoczonymi”) też czekają na nowego Gospodarza. Dodam, że wielu z nich czeka z pewnością również na to, iż pod nowymi rządami nastąpią solidne porządki. Np. pseudo-katolicki Tygodnik Powszechny wyprowadzi się wreszcie z pomieszczeń wzniesionych przez diecezjan na potrzeby Kurii Metropolitarne oraz katolickich redakcji i organizacji.

Oby redaktor naczelny Piotr Mucharski pojął to w końcu! Poza tym, miejsce jego ekipy, która praktycznie nie ma nic wspólnego z sapieżyńskim tygodnikiem o tej samej nazwie, jest pod skrzydłami nie Kościoła, ale GW Michnika i Sorosa.

Szerokiej drogi w czasie wyprowadzki! Do swoich, do „Gazety Wyborczej”!

I piosenka na koniec

ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski

Za: isakowicz.pl (24 stycznia 2017)

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=93240 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]