Przymusowa propaganda homoseksualna w amerykańskiej szkole

Aktualizacja: 2007-03-15 12:00 am

Rodzice pierwszoklasistów szkoły średniej w Chicago z oburzeniem zareagowali na informację o tym, że władze szkolne organizują przymusowe zajęcia na temat homoseksulizmu, przy czym pisemnie zakazują uczniom mówienia o tym swoim rodzicom.
Władze szkoły Deerfield High School organizowały zajęcia, na których zaproszeni inni uczniowie – otwarci homoseksualiści, dzielili się ze swoimi kolegami swoimi własnymi przeżyciami homoseksualnymi. Syn pani Ellen Waltz powiedział, że “Musieliśmy siedzieć i słuchać ich opowiadań i zwierzeń o swoich odczuciach “Jak to jest gdy jest się gejem”. Potem musieliśmy podpisać kontrakt zakazujący mówienia o tym co usłyszeliśmy.” Doradca szkolny Lora Sue Hauser powiedziała, że uczniowie przekazali jej informację, iż władze szkolne groziły uczniom, że gdy nie podpiszą kontraktu, “będą wysłani do dyrektora”.

 

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=932 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]