Donosili na rzekomych „rasistów” i „antysemitów”. Rząd rozważy delegalizację białostockiego centrum

Aktualizacja: 2017-01-19 12:37 pm

Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych może już wkrótce zakończyć swoje istnienie. Organizacja poinformowała na Facebooku, że Ministerstwo Sprawiedliwości przekazało Prokuraturze Regionalnej w Warszawie wniosek o delegalizację struktury samozwańczych lewackich szeryfów walczących z prawdziwym, a częściej wyimaginowanym, faszyzmem.

W środowy wieczór OMZRiK podał, że otrzymał oficjalne potwierdzenie faktu zajęcia się przez warszawską Prokuraturę Regionalną wnioskiem o delegalizację instytucji.

Zamknięcia Ośrodka miał chcieć Obóz Narodowo-Radykalny oraz Jacek Międlar – czytamy na Facebooku lewackiej organizacji z Białegostoku. Suspendowanemu księdzu „nie podobają się działania ukazujące prawdziwą twarz kapłana antysemity” – przekonuje OMZRiK.

„Stajemy się wrogami władzy, bo nie można nas kontrolować. Podobnie jak inne organizacje pozarządowe, które od pewnego czasu władza stara się zohydzić w oczach społeczeństwa. Wiadomo, że to pierwszy krok ku zamykaniu kolejnych organizacji. Bo kto wtedy stanie w obronie osób z przypiętą łatką zdrajców ojczyzny, złodziei i nierobów?” – ubolewa na Facebooku lewacka organizacja, która zasłynęła licznymi donosami na osoby prywatne oraz publiczne z powodu ich rzekomego rasizmu, ksenofobii lub antysemityzmu.

Źródło: FB

MWł

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2017-01-19)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Jeśli władze podejmą stosowną decyzję, będzie to sukces w walce z zastraszaniem Polaków przez grupkę samozwańczych, finansowanych z wiadomych źródeł, żydokomunistycznych ideologów.

W Stanach Zjednoczonych czołową rolę takowych naprawiaczy świata pełni Southern Poverty Law Center – instytucja będąca w rezultacie żydowską antychrześcijańską, wybitnie agresywną komórką żydowskiej loży masońskiej; oraz największa tego typu organizacja burząca porządek społeczny: Anti-Defamation League. SPLC oraz ADL dokonują tzw. character assasination niewygodnych osób, czyli specjalizują się w przeprowadzaniu w mediach kampanii bezkompromisowego publicznego ataku na delikwenta (czytaj: katolika, wyznawcę tradycyjnych wartości, działacza pro-life, albo wyrażającego sprzeciw wobec ukrywanych ekscesów, manipulacji czy przestępstw żydowskiego establishmentu).

O ADL, czytaj:

CZYTAJ również:

 


 

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=93127 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]