Hipokryzja “Tygodnika Powszechnego”

Aktualizacja: 2016-12-28 10:04 am

Taką okładką „katolicki” Tygodnik Powszechny, którego redakcja posiada swoją siedzibę w Kurii Metropolitalnej w Krakowie, wita Rok Świętego Brata Alberta oraz 300. rocznicę koronacji obrazu „Czarnej Madonny” na Jasnej Górze i 100. rocznicę objawień Matki Bożej w Fatimie.

Mam nadzieję, że po 28 stycznia 2017 r. redakcja wreszcie przeniesie się do swoich, czyli do „Gazety Wyborczej”, PO. Nowoczesnej lub KOD. Dość bowiem tej hipokryzji z udawaniem, że się jest pismem katolickim.

Mam też nadzieję, że zwolnione pomieszczenia przejmą redakcje lub organizacje służące Panu Bogu a nie „poprawnym politycznie” bożkom.

Tadeusz Isakowicz-Zaleski

 

 

 


 

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=92491 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]