Trump powołał na swojego sekretarza prasowego katolika, z którego naśmiewano się w Popielec

Aktualizacja: 2016-12-23 4:14 pm

Donald Trump mianował na swojego sekretarza prasowego Seana Spicera, katolika, z którego wyśmiewano się, gdy w Środę Popielcową wystąpił na wizji ze śladem popiołu na czole.

Spicer był szefem Republikańskiego Komitetu Narodowego i głównym strategiem, który pracował jako starszy doradca ds. komunikacji podczas zaminy administracji w Białym Domu.

Sean Spicer. Fot. aleteia org

W lutym Spicer został zaatakowany po tym, jak w Środę Popielcową wystąpił na wizji w stacji CNN z czarną smuga na czole. Część liberalnych komentatorów i komentujących zaczęła jednak żartować sobie ze Spicera, uznając ślad popiołu za błąd charakteryzatora. W reakcji na krytyczne komentarze na Twitterze, Spicer odpowiadał na każdy z nich hasztagiem #AshWednesday, czyli #SrodaPopielcowa.

Aleteia.org / Kresy.pl

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=92400 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]