Znany „polski” Żyd, członek B’nai B’rith szczuje do rewolucji w Polsce

Aktualizacja: 2016-12-20 11:20 am

Niech żyje 16 grudnia! W Polsce zaczęła się rewolucja. Wydarzenia 16 grudnia to nie incydent, o którym za tydzień zapomnimy. To przełom, który wprowadza nas w fazę kryzysu politycznego, mogącego zakończyć się wyłącznie w jeden sposób: upadkiem Kaczyńskiego i przedterminowymi wyborami.

Powyższe słowa skierował do zwolenników KOD człowiek, który swego czasu pisał bez ogródek o Polsce:

Spróbuję spojrzeć na Polskę i jej religię oczami kogoś zupełnie bezstronnego – nie będącego Polakiem, nie będącego katolikiem, ale nie uprzedzonego, choć i nie szczególnie życzliwego – ani Polsce, ani katolicyzmowi.

Jan Hartman, bo  o nim mowa, w końcówce swego blogowego wpisu wyraża nadzieję, że rewolucjoniści na polskich ulicach nie pójdą do domu, a nadchodzące święta nie zagłuszą słusznego gniewu ludu, który nie pozwoli na dyktaturę.

Ta rewolucja nie pójdzie do domu! Nie zagłuszą jej świąteczne dzwoneczki i kolędy. Społeczeństwo się obudziło i nie pozwoli na dyktaturę. / Jan Hartman/Koniec Kaczyńskiego! Wybory!/

gorączka Hartmana

W ostatnim czasie K_omitet O_balania D_emokracji wsparło wielu funkcjonariuszy dawnego reżimu komunistycznego m.in.  syn podoficera Armii Czerwonej Włodzimierz Cimoszewicz, członek partii komunistycznej w PRL.

______________________________________________________________________________________________________________

 

Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=92295 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]