Ron Paul w nadzorze Fedu?

Aktualizacja: 2016-12-20 11:09 am

INFO: P. Ron Paul, ikona konserwatywnych-liberałów z USA, chce uzyskać miejsce w Radzie Gubernatorów Rezerwy Federalnej USA.

Przypomnijmy, że p. Paul od dekad jest krytykiem Fedu, zarzucając mu szkodzenie gospodarce USA.

– Nie działamy na wolnorynkowych podstawach, nie mamy pieniądza odzwierciedlającego wartość w złocie, to wszystko manipulacja – mówił p. Paul jeszcze w ubiegłym tygodniu.

Rada Gubernatorów Fed nadzoruje pracę tej instytucji i odgrywa kluczową rolę w kreowaniu polityki monetarnej USA. W jej skład wchodzi 7 członków, którzy są wybierani przez prezydenta.

Źródło: www.newsmax.com

Opracował: JW

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=92291 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]