YouTube zablokował kanał Korei Północnej

Aktualizacja: 2016-12-16 10:16 am

INFO: YouTube zablokował kanał należący do Koreańskiej Centralnej Telewizji.

Obecnie w miejscu, gdzie był on wcześniej dostępny, pojawia się informacja o naruszeniu zasad społeczności serwisu. Wcześniej reżimowa, północnokoreańska telewizja zamieszczała w nim m.in. serwisy informacyjne i filmy propagandowe.

Możliwe że blokada jest efektem rozszerzenia sankcji nałożonych na Koreę Północną przez USA, ponieważ Pjongjang mógł zarabiać na reklamach, pojawiających się na YouTube.

Źródło: www.bbc.com

Opracował: Kuba Klimkowicz

Za: korwin-mikke.pl (16-12-2016)

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=92182 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]