Wrocławscy lewacy oburzeni. Poszło o leczenie z homoseksualizmu

Aktualizacja: 2016-11-23 9:41 am

Zapraszają psychologa od leczenia homoseksualistów. Jest protest- drży z oburzenia wrocławska „Gazeta Wyborcza”. Na rozpoczynający się w piątek Kongresie Społecznym Europejskiej Stolicy Kultury został zaproszony holenderski psycholog ośmielający się… leczyć z homoseksualizmu.

Gerard van den Aardweg, holenderski psycholog i psychoterapeuta, będzie prelegentem na Kongresie Społecznym Europejskiej Stolicy Kultury. Wydarzeniu organizowanemu w najbliższy weekend w Centrum Historii Zajezdnia. Holenderski psycholog i psychoterapeuta weźmie udział w panelu moderowanym przez Krystiana Kratiuka, zastępcę redaktora naczelnego portalu PCh24.pl „Dlaczego tak szybko straciliśmy naszą chrześcijańską tożsamość”.

Aardweg naraził się subkulturze LGTB m. in. publikując książkę „Walka o normalność. Przewodnik po autoterapii homoseksualizmu”. Jak podkreślił w rozmowie z portalem wPolityce.pl „homoseksualizm nie jest odosobnioną preferencją, lecz wyrazem specyficznej neurotycznej osobowości. Jest jednocześnie czymś znacznie więcej niż funkcjonalnym zaburzeniem sfery seksualnej. Upraszczając można powiedzieć, że homoseksualizm jest podobny do innych neuroz: fobii, obsesji, depresji i innych anomalii seksualnych. Terapia homoseksualizmu jest jednak kwestią nie tylko psychologiczną, ale też moralną i duchową. Kombinacja tych trzech elementów daje najbardziej owocne rezultaty w leczeniu homoseksualizmu”.

Tego typu wypowiedzi oraz realizowanie ich w praktyce nie umknęły uwadze lewaków, także tych nadwiślańskich oraz ich medialnej ekspozytury w postaci „Gazety Wyborczej”. Jak donosi wrocławski odział dziennika „działacze równościowi są oburzeni”. Wśród oburzonych znaleźli się m. in. Krzysztof Mieszkowski (Nowoczesna), Małgorzata Tracz (Zieloni) i Wojciech Browarny (Razem), Mirosława Makuchowska, wiceprezes Kampanii Przeciwko Homofobii, którzy od kilku dni protestują przeciwko wizycie Holendra w Polsce. 

luk

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2016-11-23)

 


 

Zakazali leczenia homoseksualizmu

INFO: Parlament Malty jednogłośnie przyjął ustawę, zakazującą leczenia homoseksualizmu.

W efekcie, Malta stanie się pierwszym krajem Europy z takim zakazem. Nawoływanie lub przeprowadzanie tego typu terapii będzie karane grzywną do równowartości 5 tys. USD lub więzieniem do 5 lat.

Wcześniej podobny zakaz wprowadzono m.in. w USA, gdzie obowiązuje on w 5 stanach.

Źródło: www.rt.com

Opracował: JW

Za: korwin-mikke.pl (08-12-2016)

 


 

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=91604 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]