Polska flaga rzucona na stos kredowych śmieci. Tak ma wyglądać edukacja według ZNP?

Aktualizacja: 2016-11-20 9:56 am

Nie milkną echa sobotniej manifestacji Związku Nauczycielstwa Polskiego pod gmachem Sejmu. Przeciw reformie systemu oświaty protestowało ok. 50 tys. osób. O jaką edukację walczyli? Trudno ocenić. Bo najwyraźniej nikomu nie przeszkadzało, że na usypanej z kredy i tektury kupie śmieci jak odpad porzucono biało-czerwoną flagę.

Polska flaga rzucona na stos kredowych śmieci. Tak ma wyglądać edukacja według ZNP?

Źródło: Twitter

Sprawę tak niegodnego potraktowania polskiej flagi może i można by było potraktować jako akcję dywersyjną prorządowych sił, gdyby nie fakt, że zdjęciem dokumentującym „dokonania” 50-tysięcznego tłumu zwolenników ZNP pochwalił się w mediach społecznościowych sam związek.

Fotografia przedstawia kupę śmieci – czyli wysypanych podczas demonstracji przez Sejmem kred zmieszanych z kartonowymi opakowaniami – a na jej wierzchu biało-czerwona flaga, najwyraźniej już niepotrzebna, więc porzucona przez demonstrujących jak odpad po „udanej akcji”. Całość ZNP zaopatrzył komentarzem „50 tysięcy na manifestacji! Dziękujemy!”

Czego tak manifestujący nauczyciele i miłośnicy ZNP chcą uczyć młode pokolenia?

Źródło: Twitter

MA

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=91500 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]