Żydzi nie chcą wpuszczać krytyków Izraela

Aktualizacja: 2016-11-9 11:00 pm

INFO: Izraelski Kneset wstępnie przyjął projekt ustawy zakazującej osobom oraz organizacjom nawołującym do bojkotu Izraela wjazdu do państwa żydowskiego.

Jak tłumaczą pomysłodawcy, w ostatnich latach wezwania do bojkotu Izraela stały się coraz powszechniejsze, międzynarodowa wojna z Izraelem otworzyła nowy front, na który do tej pory państwo żydowskie nie zareagowało. Ustawa ma na celu powstrzymanie wrogów Izraela od siania swoich idei na izraelskiej ziemi.

Źródło: www.israelnationalnews.com

Opracował: BL 

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=91228 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]