Polskie Radio uderzyło Cejrowskiego za krytykę 500+

Aktualizacja: 2016-11-4 10:04 am

INFO: P. Wojciech Cejrowski, znany podróżnik i publicysta, poskarżył się, że Polskie Radio cofnęło dwie, złożone mu wcześniej propozycje współpracy tylko dlatego, że skrytykował rządowy program 500+ – donosi dziennik.pl.

P. Cejrowski stwierdził w jednym z wywiadów, że program 500+ demoralizuje ludzi. Teraz publicysta poskarżył się, że to właśnie krytyka rządowego programu była przyczyną cofnięcia dwóch propozycji współpracy z Polskim Radiem.

– Tak, notabene, postąpiło Polskie Radio. Jednego dnia dwie propozycje prowadzenia audycji z Trójki i Jedynki, a potem okazało się, że piętro wyżej w zarządzie ktoś powiedział, że Cejrowski krytykuje 500+, w związku z czym wycofano te propozycje – powiedział p. Cejrowski.

Źródło: dziennik.pl

Opracował: GK

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=91042 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]