Kolęda “Cicha Noc” zamieniona w amerykańskiej szkole na “Zimna Noc”

Aktualizacja: 2005-12-9 12:00 am

W szkole podstawowej Ridgeway Elementary School w Dodgeville (stan Wisconsin), uczniowie śpiewają znaną kolędę “Cicha Noc” z zamienionym slowami na “Zimna noc”. Wedlug Liberty Counsel, firmy prawniczej broniącej praw do religii, tegoroczne dekoracje w szkole obejmują Santa Claus, symbole Kwanzaa, Menorę i La Befana, mityczną postać czarownicy. Brakuje jakicholwiek akcentów prawdziwie Bożonarodzeniowych.

KOMENTARZ BIBULY: Szkoła po szkole, dystrykt po dystrykcie, stan po stanie, kraj po kraju – zamieniana jest tradycja Bożonarodzeniowa na zeświecczone imprezy “świąteczne”. W miejsce Tradycji, wkłada się krasnali nazywanych “świętymi Mikołajami” (Santa Claus), rozpowszechnia się “afrykańskie święto” Kwanzaa, którego historia liczy zaledwie kilkadziesiąt lat i która wynaleziona została w antychrześcijańskich środowiskach w USA, itd, itp. Za to w każdym miejscu publicznym w USA eksponowana jest Menora, żydowski symbol religijny. Widać wyraźnie jakie religie są propagowane, a jakie zwalczane. Jak przepowiedziano, Prawdziwa Religia będzie prześladowana. Przez Szatana i jego wyznawców.

 

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=9 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]