Zburzą “dom Hitlera”?

Aktualizacja: 2016-09-14 12:55 pm

INFO: Kandydat na prezydenta austriackiej Partii Wolności chce zburzyć dom, w którym urodził się przywódca nazistów Adolf Hitler.

Wcześniej tego roku austriacki rząd przyjął już ustawę, która pozbawiła praw do budynku w Braunau jego właściciela. Władze chcą w ten sposób zapobiec, aby dom stał się miejscem schadzek i swoistą świątynią dla neonazistów.

– Pozostają nam dwie opcje. Albo zmienić budynek w muzeum, albo go rozebrać. Ja jestem za zburzeniem – powiedział p. Norbert Hofer z FPO.

Źródło: www.thelocal.at

Opracował: JW

Za: korwin-mikke.pl (13-09-2016)

Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=89712 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]