Wścieklizna zielonych i komunistów. Eurolewacy nie mogą ścierpieć chrześcijaństwa w Polsce

Aktualizacja: 2016-09-13 11:34 am

Eurolewacy zarzucają polskiemu rządowi, że ten „uważa chrześcijaństwo za jedyną podstawę europejskich wartości i kultury”. Zielonym i komunistom nie pasuje też to, że w Polsce utożsamia się uchodźców z terroryzmem. Wzywają też Polskę do liberalizacji prawa aborcyjnego. Co im do tego?

Komuniści zrzeszeni w Zjednoczonej Lewicy Europejskiej (GUE/NGL) i Zieloni, którzy są piątą i szóstą pod względem wielkości grupą polityczną w europarlamencie przeprowadzili atak na Polskę. Powód? Chrześcijaństwo, nieprzyjmowanie uchodźców i rzekomy brak szacunku do mniejszości językowych i seksualnych.

Swoje niezadowolenie – według informacji RMF FM – eurolewacy wyrazili w poprawkach do rezolucji nt. Polski, które będą we środę głosowane w Parlamencie Europejskim. Nie mają one większych szans w głosowaniu, ale otwierają pole do ataku na Polskę za kwestie religijne i obyczajowe. To absurdalne działanie, bo tego rodzaju sprawy nie należą do kompetencji Unii Europejskiej.

Co komuniści zarzucają polskiemu rządowi? Ano fakt, że „uważa chrześcijaństwo za jedyną podstawę europejskich wartości i kultury” oraz że utożsamia uchodźców z terroryzmem. Jedna z poprawek stanowi wezwanie do polskiego rządu, by ten zaczął wypełniać swoje zobowiązania i przyjął przypisany Polsce decyzją UE kontyngent uchodźców z Grecji i Włoch.

W innym miejscy zieloni i komuniści zarzucają Polakom brak szacunku dla mniejszości językowych i seksualnych oraz wzywają do liberalizacji prawa aborcyjnego.

Źródło: rmf24.pl

MA

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2016-09-13)

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=89702 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]