Zmiany klimatyczne są rasistowskie!

Aktualizacja: 2016-09-9 11:09 am

INFO: Brytyjski oddział organizacji BlackLivesMatter, która zajmuje się obroną praw Murzynów, jest przekonany, że zmiany klimatyczne są… rasistowskie.

W najnowszym spocie BLM z Wielkiej Brytanii aktywiści przekonują, że najbardziej poszkodowani przez zmiany klimatyczne są mieszkańcy Afryki. Głównymi winowajcami ocieplania klimatu mają natomiast być rozwinięte kraje Zachodu.

“Wg UNHCR do 2050 r. na świecie będzie 200 mln uchodźców klimatycznych. Kryzys klimatyczny to kryzys rasistowski” – powiedział mężczyzna występujący w filmie.

Źródło: www.redalertpolitics.com

Opracował: JW

Za: korwin-mikke.pl (09-09-2016)

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=89636 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]