Aktualizacja strony została wstrzymana

George Soros Schwartz – oligarcha, który ma lewicę na swoją własność – Gilad Atzmon

Z e-mailów jakie wyciekły niedawno przez Wikileaks wynika, że w 2011 roku, żydowski oligarcha George Soros Schwartz wydał krok po kroku instrukcje dla sekretarza stanu USA ,Hillary Clinton, w jaki sposób ma ona poradzić sobie z rozruchami w w Albanii. Soros nawet nominował trzech kandydatów, o których uważał, ze „mają silne połączenia z Bałkanami”.

a

Nic dziwnego, że kilka dni po tym jak wiadomość została wysłana do Clinton, Unia Europejska wysłała jednego z nominowanych przez Sorosa aby spotkał się z albańskimi przywódcami w Tiranie, w celu mediacji aby zakończyć okres tych niepokojów.

E-maile Sorosa rzucają światło, na to KTO NAPRAWDĘ nadaje ton polityce na Zachodzie. Oczywiście nie są to nasi tzw. „demokratycznie wybrani” politycy.

Zamiast tego, jest to mała kadra oligarchów, ludzie tacy jak Soros, Goldman i Sachs. Osoby, które są napędzane przez Mammonizm czyli Kapitalizm, który opiera się na handlu/wymianie, w przeciwieństwie do produkcji. Mamoniści są zainteresowani pogonią za mamona (bogactwem) wyłącznie dla samej mamony.

Soros jest, bez wątpienia, najbardziej znamienitym mammonita naszych czasów. Ten miliarder żydowski jest „człowiekiem, który „złamał Bank Anglii”, ta przygoda, przyniosła mu ponad 1 mld USD, w ciągu zaledwie jednego dnia, we wrześniu 1992.

W 2002 roku sąd w Paryżu uznał Sorosa winnym wykorzystywania informacji wewnętrznych dla uzyskania profitów z przejęcia w 1988 banku Societe Generale.

W dniach prowadzących do glosowania w Brexit ten spekulacyjny kapitalista wykorzystał strony z gazety’ The Guardian’ aby próbować manipulować Brytyjczykami co do jego rad a propos Brexitu. Najwyraźniej Brytyjczycy nie słuchali mądrości Sorosa. I, jak dotąd, wydaje się, że katastroficzne przewidywania Sorosa były daleko idące, na pograniczu fantazji.

a

Wciąż otwarta jest kwestia, dlaczego The Guardian stanowi platformę dla spekulacyjnego kapitalistycznego oligarchy. Czy jest to siec podająca wiadomości czy tez przedłużenie długiego ramienia Mamonizmu ?

Ten oligarcha żydowski stworzył ogromną infrastrukturę, która pomaga mu w realizacji jego spekulacyjnego kapitalistycznego porządku. Soros dawno temu zdał sobie sprawę że bardzo łatwo jest kupić instytucje i działaczy lewicowych. Od lat 1980-ych Soros użył swojego Open Society Institute aby zainwestować część swoich szekli w niektórych ”šprzechylających się na lewo’ grupach politycznych i organizacjach pozarządowych na całym świecie. Soros finansuje organizacje pozarządowe, działaczy i lewicowe instytucje, które chcą poprzeć jego agenda/plan działania. Wspierają one kosmopolityczną filozofię i są dedykowane anty-nacjonalistycznej mantrze Sorosa. Efekty tego są katastrofalne.

Zamiast jednoczyć ludzi pracujących, finansowane przez Sorosa lewackie organizacje dzielą ludzi na grupy sekciarskie określone przez płeć, orientację seksualna i kolor skóry.

Wielu z tych, którzy popierają Palestyńczyków byli zszokowani odkryciem, że Soros finansował ruch BDS (Bojkot produktów Izraelskich), chociaż jednocześnie zainwestował w przemysł Izraela i w Izraelskie fabryki działające na Zachodnim Brzegu, takie jak np. Soda Stream.

Soros wspiera finansowo także „J Street”, Amerykańsko- Żydowską grupę lobbingowa tzw. ”škontrolowanego sprzeciwu’” wobec ultra-syjonistycznego AIPAC-u. Patrząc na ogromną listę obsługiwanych przez Sorosa organizacji widzimy, że ten światły syjonistyczny oligarcha obsługuje kilka dobrych przyczyn, które są szczególnie dobre dla Żydów, a ZWŁASZCZA dla samego Sorosa.

Soros wydaje się wierzyć w ZSYNAGOGAIZOWANIE społeczeństw. Wspiera rozbijanie społeczeństw na biologicznie zorientowane plemiona: na przykład na murzynów, na kobiety, na LGBT, na lesbijki, etc. On zainwestował miliony w podzielenie klasy robotniczej. Dziel i rządź, to jest właśnie to.

Ślady jego destrukcyjnej Open Society Institute mogą być zidentyfikowane w nieudanej aksamitnej rewolucji irańskiej, w aktywności jego NGO (tzw. organizacje pozarządowe) przeciw Assadowi w Syrii , w jego anty -Putinowskiej intensywnej aktywności i oczywiście wydarzeniami w Gazi Park w Turcji.

Te, tak zwane „cywilne” i „popularne” rewolty, maja co najmniej jeden wspólny mianownik. Próbują zdestabilizować reżimy, które sprzeciwiają się ZIO-conom (syjonistom) jak również Mamonickiemu (czyt. Żydowskiemu/a303) Porządku Światowego… .”

Gilad Atzom

Tłum. Renata

http://www.gilad.co.uk/writings/2016/8/18/george-schwartz-soros-the-oligarch-who-owns-the-leftartykul

Za: Wolna Polska – Wiadomości (Sierpień 22, 2016) – [„George Soros Schwartz – oligarcha, który ma lewicę na swoją własność. Gilad Atzmon”]

Gilad Atzmon jest znanym muzykiem jazzowym, komentatorem i aktywistą politycznym. W swoich licznych wypowiedziach, wywiadach i na stronach internetowych krytykuje judaizm ukazując zakłamanie tej pseudo-religii, sprzeciwia się ludobójstwu dokonywanemu przez państwo Izrael oraz przestrzega przed zagrożeniem dla świata ze strony syjonizmu. Atzmon urodził się w Izraelu w rodzinie żydowskiej. Wyemigrował z Izraela i mieszka w Wielkiej Brytanii.

 


 

Rewolucje finansowane przez Georga Sorosa

Agent kartelu bankowego Rothschildów posiada sieć organizacji społecznych rozsianych po całym świecie. Celem tych organizacji jest wszczynanie rewolucji i obalanie niewygodnych rządów oraz monitorowanie opozycji. Zobacz co poza Ukraińskim Majdanem i operacją Panama Papers sfinansował George Soros.

2000 SERBIA

Obalenie organizacji Slobodana Miloševića Otpor (Opór), centrum przewrotu finansowane przez Sorosa

2003 GRUZJA

Rewolucja róż prowadzona przez organizację K’mara (Dosyć)
fInasowana przez Sorosa i Amerykańską Agencję Rozwoju Międzynarodowego (USAID)

Paul Craig Roberts – były zastępca sekretarza skarbu USA:

„Za każdym razem, kiedy widzisz cokolwiek finansowanego przez Waszyngton, pośrednio lub bezpośrednio, wiesz, że jesteś prowokowany przez Waszyngton do podkopywania swojego własnego kraju.”

2004 UKRAINA

Pomarańczowa rewolucja
Protestujący szkoleni przez Międzynarodową Fundację Oporu (IFR)
finansowana przez Sorosa i Amerykańską Agencję Rozwoju Międzynarodowego (USAID)

2005 KIRGISTAN

Rewolucja tulipanowa. Koalicja Demokracji i Społeczeństwa Obywatelskiego (CDCS) stojąca za powstaniem

Przygotował: Michał KK

Za: Wolna Polska – Wiadomości (Sierpień 22, 2016) – [„Rewolucje finansowane przez Georga Sorosa [wideo]”]

 


 

Skip to content