Małe kotki wzruszają, a prawda o mordowanych dzieciach kole w oczy! Obrońcy życia vs. „zieloni”

Aktualizacja: 2016-08-21 5:29 pm

Prokuratura odmówiła wszczęcia postępowania w sprawie antyaborcyjnego billboardu, jaki zawisł na ścianie jednej z poznańskich kamienic – informuje „Nasz Dziennik”. Donos na prawdę o aborcji złożyli poznańscy „Zieloni”.

Bilbord, który zawisł przy Rondzie Śródka nie spodobał się lewakom. Poznańskie koło Partii Zielonych złożyło zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia wykroczenia. Trudno pojąć dlaczego wrażliwość na „cierpienie” przyrody nie idzie w parze z troską o życie bezbronnych dzieci. Wzruszanie się na ciężki los małych kotków i piesków nie przekłada się najwidoczniej na najmłodszych przedstawicieli gatunku homo sapiens…

Wielkoformatowy billboard – który stał się powodem donosu do prokuratury – przedstawia ciało dziecka zabitego w wyniku aborcji dokonanej w 11. tygodniu jego życia płodowego. Widoczne są na nim słowa: „Aborcja zabija. Zadzwoń do posła, powiedz, czego żądasz. Politycy mogą powstrzymać mordowanie”. Plakat zawiesiła Fundacja PRO – Prawo do Źycia.

Uznaliśmy, że plakat wzbudza dość duży protest społeczny, narusza wolność wyznania, dobre samopoczucie wszystkich, którzy muszą na ten plakat patrzeć – mówi Marcin Krawczyk z poznańskiej Partii Zielonych.

Śledczy odmówili jednak wszczęcia postępowania. – Zdaniem prokuratora, zamieszczenie tego plakatu wyczerpuje znamiona wykroczeń polegających na zakłóceniu porządku publicznego. A postępowanie w sprawie o wykroczenia prowadzi policja, nie prokuratura – tłumaczy prok. Magdalena Mazur-Prus, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu. Sprawa trafi do Wydziału Prewencji Komisariatu Policji Poznań-Nowe Miasto.

Źródło: Nasz Dziennik

luk

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2016-08-19)

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=89174 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]