Aktualizacja strony została wstrzymana

Obsceniczne zachowanie homoseksualistów pod kościołem – tak tęczowi promują paradę tolerancji

Wkrótce, w Poznaniu ma odbyć się homoseksualna parada równości. Z tej okazji tęczowi postanowili nakręcić film promocyjny. Jedna z jego scen ukazuje homoseksualistów, którzy w pobliżu świątyni – bazyliki kolegiackiej, tzw. Fary poznańskiej – zachowują się w wyjątkowo obsceniczny sposób.

Sprawą oburzeni są nawet politycy Platformy Obywatelskiej, słynący nierzadko z dość swobodnego podejścia do kwestii obyczajowych. – To żenujące – powiedział o filmiku Marek Sternalski, szef radnych miejskich PO. – Infantylna, słabiutka prowokacja na bardzo żenującym poziomie – dodaje polityk, którego partia poparła w wyborach lewicowego i sympatyzującego ze środowiskami LGBT prezydenta Poznania, Jacka Jaśkowiaka.

Za film promocyjny odpowiada grupa Stonewall, która organizuje marsz równości. Homoseksualiści wyjdą na ulicę Poznania we wrześniu.

To jednak nie jedynie homowydarzenie w Poznaniu. Również we wrześniu swoją premierę będzie tam miał spektakl muzyczny „Miłość – to niby takie proste”. Jak napisała niezawodna „Gazeta Wyborcza” będzie to „pierwszy w Polsce spektakl muzyczny inspirowany kwestiami LGBT”.

Źródło: niezależna.pl

ged

Za: PoloniaChristiana - pch24.pl (2016-08-21) | http://www.pch24.pl/obsceniczne-zachowanie-homoseksualistow-pod-kosciolem---tak-teczowi-promuja-parade-tolerancji,45431,i.html

Skip to content