Czego nie robi się dla homoseksualistów? Burmistrz Londynu zapowiada „homo-sygnalizację świetlną”

Światła na przejściach dla pieszych w Londynie zmienią oznakowania. Okazja? Gay Pride, a więc parada homoseksualistów. Tymczasowo, klasyczne postacie, zielone i czerwone, zastąpią wizerunki dwóch mężczyzn i dwóch kobiety trzymających się za ręce.

Muzułmański burmistrz Londynu, Sadiq Khan, zadeklarował w rozmowie z PinkNews, internetową gazetą społeczności LGBT, że “różnorodność” – w tym różnorodność seksualna – jest bogactwem Londynu. Podkreślił, że osobiście jest bardzo dumny ze wspólnoty LGBT w tym mieście i cieszy się ze ścisłej współpracy z nią.

Nowe światła sygnalizacyjne mają wyraźnie unaocznić wszystkim, że jesteśmy z homoseksualistami. Pomysł ten dowodzi naszej tolerancji i zgody na różnorodność miasta – wyjaśniał burmistrz.

Planuje się tymczasową zmianę 50 świateł, które posłużą wzmocnieniu propagandy homoseksualnej.

Z decyzji Sadiqa Khana bardzo zadowolone jest oczywiście londyńskie środowisko LGBT. Dyrektorka Gay Pride, Alison Camps wyraziła uznanie dla postawęy nowego, muzułmańskiego burmistrza. – Ten mały symbol jest wielkim gestem burmistrza i londyńskiego transportu. Jesteśmy zachwyceni takim poparciem z ich strony – deklarowała.

FLC

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2016-06-23)

KOMENTARZ BIBUŁY: Czy w Uni czy poza nią, wszystkie kraje owładnięte chorymi ideami i ideologiami – z Wielką Brytanią na czele –  ulegną wewnętrzemu rozpadowi gnilnemu.

 


 

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content