Aktualizacja strony została wstrzymana

Katoliccy uczniowie zmuszeni do koszulkowej solidarności z ofiarami rzezi w homospelunce

Kuratorium szkół katolickich w Ontario wykorzystało masakrę w „tęczowym” przybytku w Orlando do promocji homo-agendy. Przymuszono uczniów, by założyli fioletowe koszulki w „geście solidarności” z poszkodowanymi.

Przedstawiciele władz oświatowych w Ontario zwrócili się do wszystkich pracowników i uczniów szkół katolickich, domagając się od nich założenia fioletowych koszulek oraz do opuszczenia w czwartek flag do połowy masztów, by w ten sposób „przeciwstawić się homofobii i wszelkim przestępstwom z nienawiści”, a także, by „solidaryzować się ze wszystkimi osobami LGBTQ”.

„Będzie to również sposób, aby zasygnalizować, że musimy przeciwstawić się homofobii i wszelkim przestępstwom z nienawiści, dać widzialne świadectwo naszej wiary, która uczy nas integracji, dobroci i pokoju” – czytamy w e-mailu szefowej władz oświatowych, Loretty Notten.

Portal Life Site News przypomina, że Katechizm Kościoła Katolickiego uczy, iż osoby tej samej płci powinny być „przyjęte z szacunkiem, współczuciem i delikatnością”, ale uznaje akty homoseksualne za „wewnętrznie nieuporządkowane”, ponieważ są one „sprzeczne z prawem naturalnym.” Wykluczają z aktu płciowego dar życia. Kościół nawołuje osoby o skłonnościach homoseksualnych do zachowania czystości.

Wg najnowszych danych, sprawca strzelaniny w amerykańskim mieście Orlando, w wyniku której zginęło 49 osób – Omar Mateen – był homoseksualistą. Często bywał w barach przeznaczonych dla homoseksualnej klienteli, udzielał się na stronach „tęczowych” i za pośrednictwem aplikacji randkowej umawiał się z innymi mężczyznami.

Były sodomita, Joseph Sciambra, który wyzwolił się z „homoseksualnego stylu życia” ostro skrytykował władze oświatowe Ontario. Jego zdaniem de facto nawołują one do wsparcia programu homoseksualistów, używając symboliki i określonego słownictwa.

Źródło: lifesitenews.com., AS.

Za: PoloniaChristiana - pch24.pl (2016-06-21) | http://www.pch24.pl/katoliccy-uczniowie-zmuszeni-do-koszulkowej-solidarnosci-z-ofiarami-rzezi-w-homospelunce,44056,i.html

Skip to content