Z „Playboya” do TVP. To ma być „dobra zmiana kadrowa” w telewizji?

Aktualizacja: 2016-06-9 10:51 am

Skąd można werbować pracowników do TVP? Źródeł jest kilka, od tygodni w firmie rządzonej przez Jacka Kurskiego pracują bowiem byli dziennikarze „Gazety Polskiej”, TV Republika, „Teologii Politycznej” czy TV Trwam. Okazuje się jednak, że na eksponowane stanowisko może liczyć także osoba do tej pory pracująca w… „Playboyu”.

To właśnie z redakcji tego erotycznego miesięcznika na funkcję rzecznika prasowego TVP trafiła Magdalena Łobodzińska. W roli sekretarza redakcji magazynu „Playboya” spędziła ostatnie osiem lat. W magazynie eksponującym głównie nagie kobiece ciała Łobodzińska pisała także teksty poświęcone sztuce, wzornictwu oraz kinu.

Na stanowisku rzecznika prasowego i kierownika Centrum Informacji TVP Magdalena Łobodzińska zastąpiła Aleksandrę Gieros-Brzezińską, która odeszła z końcem maja br.

kra

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=88018 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]