Pomagali sprowadzać lewackie bojówki z Niemiec? Szokujące ustalenia mediów w sprawie niedoszłych zamachowców

Aktualizacja: 2016-05-27 9:07 am

Niektórzy z zatrzymanych w Warszawie niedoszłych zamachowców, mieli powiązania z lewackimi bojówkarzami z Niemiec – ustalił portal Niezalezna.pl. W 2011 lewacy zza Odry zaatakowali uczestników Marszu Niepodległości.

Jak poinformował portal Niezalezna.pl, wśród trójki zatrzymanych przed kilkoma dniami są osoby, które w 2011 roku były zaangażowane w sprowadzenie niemieckich bojówkarzy do Polski oraz pomagali później w ich ukrywaniu. Od tego czasu mężczyźni pozostawali w kręgu zainteresowań służb.

Funkcjonariusze Komendy Stołecznej Policji zatrzymali trzech mężczyzn, którzy mieli przygotowywać zamach na jednostkę policji. Niedoszli zamachowcy – w wieku w wieku 17, 31 i 35 lat – przyłapani zostali na gorącym uczynku, gdy montowali ładunki wybuchowe pod radiowozami zaparkowanymi przed komisariatem w warszawskiej dzielnicy Włochy.

Według informacji przekazanych przez policję, zamachowcy mają związek ze środowiskiem skrajnych anarchistów i mieszkali w jednym z warszawskich squatów.

RMF FM dowiedziało się, że mężczyźni w trakcie przesłuchań mieli stwierdzić, że są przeciwnikami obecnej władzy, a na cel obrali posterunek policji, bo utożsamiają ją z rządem.

Źródło: Niezalezna.pl

luk

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=87742 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]