Napis “Chwała Allahowi” na autobusach w Wielkiej Brytanii

Aktualizacja: 2016-05-9 11:33 am

Największa muzułmańska organizacja charytatywna na Wyspach – Islamic Relief, rozpoczęła akcję reklamową na wielką skalę. Jej bannery pojawią się na autobusach miejskich.

„Subhan Allah”- czyli „Chwała Allahowi”, takie hasło pojawi się na autobusach miejskich w Wielkiej Brytanii. Organizacja Islamic Relief chce w ten sposób przełamać negatywne stereotypy na temat muzułmanów a także zebrać pieniądze na pomoc muzułmanom w Syrii. Organizacja jest dotowana przez państwo. Kampania obejmie głównie miasta z dużą ilością muzułmanów, w tym oczywiście Londyn. Islamic Relief do tej pory przesłała 140 milionów funtów do Syrii.

Daily Mail/KRESY.PL

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=87424 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]