USA: przerażający handel organami zamordowanych dzieci. Wycenili mózg abortowanego dziecka!

Aktualizacja: 2016-04-26 1:22 pm

W USA trwa dochodzenie w sprawie handlu tkankami nienarodzonych dzieci. Republikanie 20 kwietnia przedstawili dowód w postaci cennika obowiązującego przy sprzedawaniu organów abortowanych dzieci.

Prowadząca dochodzenie w sprawie handlu organami nienarodzonych dzieci Marsha Blackburn z Partii Republikańskiej mówi wprost: „oni wartość dolara stawiają ponad wartość narządów tych nienarodzonych dzieci, które zostały abortowane. To jest po prostu nie do wiary”.

Handlarze płacili pośrednikom ponad 3340 dolarów za mózg zamordowanych dzieci w łonie matek, 595 dolarów za „dziecięcą czaszkę dopasowaną do górnych i dolnych kończyn”, 890 dolarów za „kończyny górne i dolne z dłońmi i stopami”. W rozliczeniach między kliniką aborcyjną, a pośrednikami pojawiają się sumy wahające się od 6010 do 11 365 dolarów.

Prawnicy podkreślają, że prawo federalne przewiduje przekazywanie do badań tkanek i narządów abortowanych dzieci, ale całkowicie bezpłatnie.

Tymczasem według dokumentów zgromadzonych przez republikanów w Izbie Reprezentantów, jednostki te płaciły pośredniczącej firmie 42 535 dolarów za 38 mózgów abortowanych dzieci, 12 serc, 3 pary górnych i dolnych kończyn, 5 wątrób i 12 trzustek.

Aborcjoniści z Planned Parenthood odmawiają przyznania się do winny.

Źródło: dailysignal.com/ JestemKatolem.pl

luk

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=87236 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]