Prezydent Chin przyjedzie do Polski? „Rozpoczęły się przygotowania do wielkiej wizyty”

Aktualizacja: 2016-04-13 1:08 pm

Prezes Centrum Studiów Polska – Azja Radosław Pyffel napisał na Twitterze o rozpoczęciu przygotowań do wizyty prezydenta Chin Xi Jinpinga w Polsce.

„Rozpoczęły się już przygotowania do wielkiej wizyty Xi Jinpinga w Polsce. Dziś spotkanie z jednym z dyrektorów chińskiego think tanku” – napisał we wtorek Pyffel na Twitterze.

„Czy zbliżająca sie wizyta Xi Jinpinga w Polsce okaże sie przełomem w relacjach z Chinami, czy po prostu okazją do podpisania kolejnych dokumentów? O tym przekonamy sie juz wkrótce. Warto obserwować” – dodał, zamieszczają hasztag #XiJinpingWPolsce.

Twitter.com / Kresy.pl

Za: Kresy.pl (13 kwietnia 2016)

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=87041 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]