Antoni Macierewicz w Izraelu. Rozmowy szefów resortów obrony

Aktualizacja: 2016-04-7 9:42 am

Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz rozpoczyna wizytę w Izraelu.

Jak informuje rzecznik ministerstwa Obrony Narodowej minister Antoni Macierewicz przyleciał 6 kwietnia 2016 r. do Tel Awiwu. Po oficjalnym rozpoczęciu wizyty udał się na spotkanie z izraelskim szefem resortu obrony Mosze Ja’alonem.

Po zakończeniu spotkania ministrów obrony obu państw, szef polskiego MON odwiedzi bazy lotnicze Palmachim oraz Sde Dov.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że tematem rozmów jest między innymi potencjalny zakup bezzałogowych środków latających przez Siły Zbrojne, w związku z trwającymi postępowaniami w ramach planu modernizacji technicznej i ofertami składanymi przez Izrael.

Planowana jest również wizyta polskiej delegacji w Instytucie Pamięci Męczenników i Bohaterów Holocaustu, Jad wa-Szem, gdzie minister Macierewicz złoży kwiaty w Sali Pamięci Ofiar Holokaustu.

http://www.defence24.pl/341660,antoni-macierewicz-w-izraelu-rozmowy-szefow-resortow-obrony

Za: Wirtualna Polonia (2016-04-07)

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=86929 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]