CIA podłożyła bombę w szkolnym autobusie

Aktualizacja: 2016-04-4 12:17 pm

Pomyłka jakiej dopuścili się agenci CIA mogła mieć tragiczne skutki. W stanie Virginia podłożyli bombę w szkolnym autobusie.

Agenci Centralnej Agencji Wywiadowczej podłożyli bombę w szkolnym autobusie w hrabstwie  Loudoun w stanie Virginia. Stało się to w ramach ćwiczeń jednostki K-9 wykorzystującej psy trąpiące do wykrywania ładunków wybuchowych. Pracownicy CIA zapomnieli jednak o zabraniu bomby ze sobą, w efekcie czego szkolny autobus przez dwa dni woził dzieci zaminowany. 

CIA twierdzi, że nie było ryzyka eksplozji gdy ładunek wybuchowy był stabilny,. Innego zdania jest biuro lokalnego szerfya, które twierdzi, że część elementów bomby oderwała się i wpadła do silnika. 

rp.pl/kresy.pl

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=86843 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]